פסנתר חשמלי נייד 88 קלידים YAMAHA-P125

*כולל שנאי מתנה

Yamaha P-125 הוא פסנתר דיגיטלי קומפקטי המשלב ביצועי פסנתר מדהימים יחד עם עיצוב מינימליסטי ידידותי למשתמש. נייד ונגיש, מכשיר זה מאפשר לך לחוות את ההנאה של נגינת פסנתר מותאמת אישית.

בהתבסס על ההצלחה הגדולה של דגמו הקודם, ה- P-125 מגיע עם עוד יותר תכונות כדי לעזור לכם כנגנים לגדול עם המוזיקה. רזה ובעל דינמיקה, הפסנתר החשמלי החדש מבית היוצר של ימאהה מייצר צליל דינמי באיכות גבוהה ותגובת פסנתר טבעי כצפוי מהפסנתרים של ימאהה.

העיצוב הצנוע מותאם במיוחד במטרה להיות ידידותי ונגיש ככל האפשר, כל אלמנט של הP-125 נועד לעזור לשמור על הנגן ממוקד בנגינה. השתקפות האור המינימלית של המשטח הקדמי ועיצוב הרמקולים הקדמיים יחדיו יוצרים גימור אלגנטי למכשיר מצוין זה.

פסנתר איכותי ייחודי לימאהה, המובילה בתעשייה בטכנולוגיית פסנתר דיגיטלי, זאת ניתן לשמוע בקול הפסנתר, בעל מנוע הסאונד Pure CF הייחודי לימאהה.

ה-P-125 כולל קלידי פטיש מדורגים (GHS). התחושה של המקלדת משתנה בהדרגה בהתאם לגובה הצליל, כך שהיא מרגישה כבדה יותר כאשר מנגנים חלקי באס וקלה כאשר מנגנים צלילים גבוהים. הפסנתר כולל גם מקלדת עם תחושה טבעית, עם קלידים שחורים בגימור מט לפסנתר אותנטי לניגון קרוב לזה של פסנתר אקוסטי.

מערכת הסאונד המשופרת החדשה מפיקה צליל פסנתר רחב ועמוק, הן בצלילים הנמוכים והן בגבוהים. זה מאפשר לנגן ליהנות מצלילים עשירים בדומה לישיבה מול פסנתר אקוסטי.

פונקציית ה״Table EQ״ מאפשרת לנגן לשמור על אקוסטיקה אופטימלית בהתאם לסביבת הנגינה וסוג המשטח עליו מונח הפסנתר, כך תוכלו לקבל את הצליל הטוב ביותר.

ניתן לנגן לבחור ממגוון מקצבים לפי הסגנון והאווירה הרצויים. אלמנט שמוסיף כיף לתרגול, או פשוט להשתמש בהם בתור מתופף וירטואלי עבור הופעותיכם.

האפליקציה ״Smart Pianist״ מאפשרת לך לשלוט בפונקציות רבות הכלולות בפסנתרים של ימאהה באמצעות הסמארטפון. צלילים, מקצבים והגדרות אחרות ניתן לבחור תוך כדי צפייה במסך, מה שהופך את השימוש לקל ומהנה.

ניתן גם לשמור את ההגדרות המועדפות ולשחזר אותן במהירות בכל עת. באמצעות מכשיר האיפון או האיפד תוכלו להשתמש במגלה האקורדים ובעוד מגוו פונקציות שרק מכשיר דיגיטלי מודרני יכול לספק.